КАЛЕНДАР ІГОР
4.07.2020
ФК «Рух» (Львів)
team logo
-
team logo
МФК «Металург» (Запоріжжя )
4.07.2020
ФК «Інгулець» (Петрово )
team logo
-
team logo
ФК «Авангард» (Краматорськ)
4.07.2020
ФК «Кремінь» (Кременчуг)
team logo
-
team logo
ФК «Волинь» (Луцьк)
6.07.2020
ФК «Оболонь Бровар» (Київ)
team logo
-
team logo
ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
5.07.2020
ФК «Чорноморець» (Одеса)
team logo
-
team logo
МФК «Миколаїв» (Миколаїв)
4.07.2020
ФК «Агробізнес» (Волочиськ)
team logo
-
team logo
ФК «Черкащина» (Черкаси)
4.07.2020
ФК «Металіст 1925» (Харків )
team logo
-
team logo
ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні )
4.07.2020, 16.00
ФК «Балкани» (Одеська обл. )
team logo
-
team logo
ФК «Минай» (Минай)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Команда І В Н П РМ ЗМ ПМ О Форма
1 ФК «Металіст 1925» (Харків ) 21 12 5 4 13 33 20 41
i
2 ФК «Інгулець» (Петрово ) 21 12 5 4 18 34 16 41
i
3 ФК «Волинь» (Луцьк) 21 12 5 4 11 40 29 41
i
4 ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 20 13 1 6 16 36 20 40
i
5 ФК «Рух» (Львів) 20 12 4 4 17 31 14 40
i
6 ФК «Минай» (Минай) 21 11 5 5 11 34 23 38
i
7 ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 21 11 5 5 6 29 23 38
i
8 ФК «Авангард» (Краматорськ) 21 11 4 6 6 27 21 37
i
9 ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 21 9 3 9 -1 29 30 30
i
10 ФК «Чорноморець» (Одеса) 21 8 4 9 -3 27 30 28
i
11 МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 21 5 7 9 -3 30 33 22
i
12 ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 21 6 2 13 -7 29 36 20
i
13 ФК «Кремінь» (Кременчуг) 21 5 4 12 -12 28 40 19
i
14 ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 21 4 5 12 -19 15 34 17
i
15 МФК «Металург» (Запоріжжя ) 21 3 2 16 -22 17 39 11
i
16 ФК «Черкащина» (Черкаси) 21 1 3 17 -31 17 48 6
i
БОМБАРДИРИ
Футболіст Команда Голи Ігри З пен.
1 Ніка Січінава ФК «Інгулець» (Петрово ) 14 0 0
2 Денис Кожанов ФК «Волинь» (Луцьк) 13 0 0
3 Анатолій Нурієв ФК «Минай» (Минай) 13 0 0
4 Вадим Яворський МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 10 0 0
5 Роберт Гегедош ФК «Минай» (Минай) 9 0 0
6 Ярослав Ямполь ФК «Металіст 1925» (Харків ) 9 0 0
7 Данііл Кондраков ФК «Рух» (Львів) 8 0 0
8 Ігор Сікорський ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 8 0 0
9 Дмитро Козьбан ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 8 0 0
10 Олександр Батальський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 7 0 0
11 Олександр Мішуренко ФК «Інгулець» (Петрово ) 7 0 0
12 Руслан Черненко ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 7 0 0
13 Юрій Климчук ФК «Рух» (Львів) 7 0 0
14 Роман Барчук ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 5 0 0
15 Ігор Мединський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 5 0 0
16 Олексій Лобов ФК «Авангард» (Краматорськ) 5 0 0
17 Василь Цюцюра ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 5 0 0
18 Сергій Романов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 5 0 0
19 Юрій Батюшин ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 5 0 0
20 Сергій Кравченко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 5 0 0
21 Володимир Аржанов ФК «Чорноморець» (Одеса) 4 0 0
22 Сіаваш Хагназарі ФК «Волинь» (Луцьк) 4 0 0
23 Дмитро Зозуля ФК «Кремінь» (Кременчуг) 4 0 0
24 Владислав Бугай МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 4 0 0
25 Ігор Худобяк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 4 0 0
26 Віталій Груша ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 4 0 0
27 Міха Горопевшек ФК «Волинь» (Луцьк) 4 0 0
28 Іван Білий ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 4 0 0
29 Микола Златов ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 4 0 0
30 Олександр Єрмаченко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 4 0 0
31 Дмитро Поспєлов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
32 Віталій Кольцов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
33 Владислав Войцеховський МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 4 0 0
34 Сергій Семенюк ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 4 0 0
35 Фрейтас Рібейро Дерек ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
36 Василь Павлов ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
37 Костянтин Ярошенко ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
38 Дмитро Олійник ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
39 Антон Котляр ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 3 0 0
40 Андрій Ковальов МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 3 0 0
41 Ігор Кірієнко ФК «Авангард» (Краматорськ) 3 0 0
42 Юрій Павлик ФК «Кремінь» (Кременчуг) 3 0 0
43 Олександр Медведь ФК «Черкащина» (Черкаси) 3 0 0
44 Роман Кузьмин ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3 0 0
45 Ігор Семенина МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 3 0 0
46 Младен Бартулович ФК «Волинь» (Луцьк) 3 0 0
47 Богдан Оринчак ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3 0 0
48 Ростислав Волошинович ФК «Волинь» (Луцьк) 3 0 0
49 Роман Дитко ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3 0 0
50 Антві Ернест ФК «Рух» (Львів) 3 0 0
51 Віталій Пономар ФК «Волинь» (Луцьк) 3 0 0
52 Едуард Сарапій МФК «Металург» (Запоріжжя ) 3 0 0
53 Руслан Паламар ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 3 0 0
54 Андрій Кухарук ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 3 0 0
55 Юрій Сеницький ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
56 Віталій Собко ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
57 Олексій Щебетун ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
58 Василь Француз ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 2 0 0
59 Микола Мусолітін ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
60 Віталій Гошкодеря ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
61 Ілля Коваленко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
62 Олег Слободян ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
63 Віталій Бойко ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
64 Олексій Майданевич ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
65 Максим Цвіренко ФК «Металіст 1925» (Харків ) 2 0 0
66 Олександр Акименко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
67 Юрій Малєй ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
68 Олександр Сафонов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
69 Віктор Берко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 2 0 0
70 Араужо ді Олівейра ФК «Минай» (Минай) 2 0 0
71 Ілля Брюхов ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
72 Андрій Сторчоус ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
73 Євгеній Лозовий ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
74 Олег Маїк ФК «Минай» (Минай) 2 0 0
75 Володимир Танчик ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
76 Євген Єфремов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
77 Олег Бородай ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
78 Ігор Загоруйко ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
79 Сілва Сіднней ФК «Рух» (Львів) 2 0 0
80 Ростислав Русин ФК «Рух» (Львів) 2 0 0
81 Іван Тищенко ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
82 Артем Ковбаса ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
83 Олексій Збунь ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
84 Денис Антюх ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 2 0 0
85 Антон Савін ФК «Металіст 1925» (Харків ) 2 0 0
86 Олександр Кучеренко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
87 Богдан Кушніренко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 2 0 0
88 Іван Матяж ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
89 Владислав Клименко ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
90 Ігор Курило ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 2 0 0
91 Андрій Фаюк ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 2 0 0
92 Василь Курко ФК «Волинь» (Луцьк) 2 0 0
93 Максим Ковальов ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
94 Юрій Копина ФК «Рух» (Львів) 2 0 0
95 Ростислав Тарануха ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
96 Віктор Лиховидько ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
97 Володимир Корольков ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
98 Денис Норенков ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
99 Богдан Могильний МФК «Металург» (Запоріжжя ) 2 0 0
100 Дмитро Скоблов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
101 Андрій Штогрін ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
102 Віктор Хомченко ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
103 Роман Яловенко ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
104 Тимур Погранічний ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
105 Валерій Болденков ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
106 Іван Когут ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
107 Дмитро Юхимович ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
108 Андрій Семенко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
109 Роман Попов МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
110 Сергій Давидов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
111 Сергій Суханов ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
112 Анатолій Бурлін ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
113 Іван Сондей МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
114 Роман Гончаренко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
115 Юрій Кравчук ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
116 Дмитро Болокан ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
117 Вадим Гранчар ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
118 Владислав Ульянченко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
119 Юрій Бровченко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
120 Володимир Заставний ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
121 Василь Пиняшко ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
122 Артем Тєрєхов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
123 Станіслав Нечипоренко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
124 Іван Брікнер ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
125 Іван Калюжний ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
126 Богдан Семенець ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
127 Петро Стасюк ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
128 Олексій Чернишов ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
129 Максим Покотилюк ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
130 Єгор Демченко ФК «Авангард» (Краматорськ) 1 0 0
131 Роман Локтіонов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
132 Лукас Вентура ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
133 Максим Гавриленко ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
134 Олександр Гуськов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
135 Костянтин Коваленко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
136 Володимир Кіричук МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
137 Вадим Воронченко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
138 Сергій Панасенко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
139 Антон Кіча ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
140 Михайло Кополовець ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
141 Богдан Саламаха ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
142 Денис Бєлоусов МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
143 Дмитро Фатєєв ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
144 Костянтин Черній МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
145 Василь Дербах ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
146 Олександр Чепелюк ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
147 Ігор Карпенко ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
148 Гарсія Кампіло Педро ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
149 Назар Мельничук ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
150 Дмитро Лихобабенко МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
151 Артем Щедрий ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
152 Ярослав Конкольняк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
153 Владислав Семотюк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
154 Ярослав Дехтяренко ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
155 Денис Дьяков ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
156 Андрій Ткачук ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
157 Коста Теноріо ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
158 Роман Никитюк ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
159 Роман Мисак ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
160 Владислав Хамелюк ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
161 Максим Аверянов ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
162 Ігор Бойчук ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
163 Олександр Козак ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
164 Артем Козлов ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
165 Анатолій Ульянов ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
166 Тарас Пучковський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
167 Іван Цюпа ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
168 Олексій Разуваєв МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
169 Євген Запорожець ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
170 Роман Мірошник ФК «Авангард» (Краматорськ) 1 0 0
171 Анатолій Опря ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
172 Юрій Черепущак МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
173 Артур Авагімян ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
174 Денис Янаков ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
175 Олександр Климець ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
176 Микола Когут ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
177 Ілля Чередниченко ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
178 Сергій Герасимець ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
179 Ігор Нечай ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
180 Максим Банасевич ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
181 Олександр Чепелюк ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 0 0 0
182 Володимир Корольков ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 0 0 0
© 2016 ФК «Минай»