news imgae

Артур Карноза увійшов у символічну збірну 24-го туру за версією Sport Arena

07.05.2019 |

270

Півзахисник «Минаю» Артур Карноза за підсумками матчу 24 туру Другої ліги з «Калушем» увійшов у символічну збірну туру за версією провідного всеукраїнського видання Sport Arena. Це перша поява цього футболіста у цій традиційний рубриці.

 

Ось що пише про А. Карнозу видання:

Калуш – непростий суперник для минайців, і хід гри це, радше, підтвердив. Але по ходу гри закарпатці тільки додавали, а з виходом Карнози зуміли розвинути свою мінімальну перевагу й здобути три очки без нервів, навіть коли в кінцівці пропустили з пенальті. Швидкий Артур часто брав гру на себе, розганяв атаки, а спинити його можна було хіба з фолом – що теж було на користь господарів. Саме зі штрафного Карноза подвоїв цифри на табло. Ще кілька разів загрожував воротам калушан. Явно набирає бойові кондиції, яких не було у нього вже давно.

До того ж, Артура Карнозу відзначали у цьому виданні і як «Man of the match» у матеріалі про саму гру із «Калушем».

 

Ось що писало видання про нього (мовою оригіналу):

Сложный выбор – победа закарпатцев получилась красивой, командной. Но отметим именно Карнозу. С его выходом атаки хозяев стали еще более быстрыми, удары – точными и острыми. Карноза организовал и поддержал несколько опасных атак, связал линии и своими дальними ударами доставил много хлопот соперникам.

 

Крім того, гол Артура Карнози у ворота «Калуша» визнали найкращим голом туру. Цитуємо:

Розкішний штрафний від кременчужця Мурашова, імпровізований удар минайця Смокоровського, розкішний розстріл воріт від запоріжця Зейналова, гол після розіграшу кутового від мирянина Цибульського, сольний рейд рівнянина Шестакова – а було ж із чого вибирати! Але переможець один, і, сподіваємося, ви погодитеся, коли побачите гол Карнози.

 

Видання Sport Arena у своїй традиційній рубриці відзначило й іншого футболіста «Минаю» - Анатолія Нурієва. Його назвали «джокером туру». Ось що пише видання:

Хочеться відзначити й Нурієва, який забиває третій матч підряд. Це він розхитав редут калушан, заробив штрафний під гол Карнози та забив сам. Завдяки останнім матчам молодий форвард реабілітувався за непотрібне вилучення та дискваліфікацію в минулому, а його дії посприяли переможному дебюту Куренка на посту в.о. головного тренера клубу

 

Раніше у збірній туру від Sport Arena вже з’являлися «минайці» Анатолій Нурієв, Роберт Смокоровський, Михайло Кополовець, Артем Кулініч, Вадим Страшкевич, двічі Василь Кобін та 5 разів – Роберт Гегедош.

 

 Детальніше про збірну туру можна почитати тут.

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»