news imgae

«Минай» знову програв вдома

25.04.2019 |

1048

Магія стадіону «Минай» десь зникла. Інакше не поясниш дикий «не фарт» нашої команди на рідному стадіоні вже другий матч поспіль. Цього четверга «минайці» знову поступилися вдома. Мали купу моментів, володіли перевагою, не реалізували одинадцятиметровий пенальті і пропустили з першої же контратаки, яка коштувала нам очок…

Цей матч тренерський штаб «Минаю» вирішив грати складом, який здолав «Полісся» у минулому турі. Заміна лише одна – замість Вагіна випустили Гавриленка, який відбув дискваліфікацію. Максима, до речі, відсунули трохи вперед, аби допомагав атаці. А класичним руйнівником був другий матч поспіль Дмитренко. Пропускав цю гру Нурієв, і його роль на полі виконував Микуляк.

Як зізнався на післяматчевій прес-конференції головний наставник «Ниви» Колінз Нгаха, його команда дуже добре вивчила «минайців». І це відчувалося на полі – вінничани всіма силами спочатку попередили стартовий штурм господарів, а потім не давали розвернутися в центрі поля.

Але «минайці» попри спротив створювали моменти. Проте вирішальним ударам не вистачало точності. Спочатку Гегедош не влучив у площину після передачі Страшкевича, а потім Гавриленко так само не влучив після хорошого пасу Микуляка у самих воріт.  До речі, у Максима ще був один момент, але знову підвела точність.

Натомість «Нива» свій єдиний момент використала на всі 100%. З правого флангу м’яч з аута вкинули у штрафну і капітан вінничан Ярослав Браславський трьома дотиками розібрався у чужих воріт – 0:1.

«Минай» ще у першому таймі міг зрівняти рахунок. Пиняшко боровся та виборов м’яч в центрі поля і віддав ідеальну передачу на Гегедоша, який виходив сам-на сам. Але з його ударом у ближній кут справився голкіпер.

У другому таймі дуже пожвавив гру Артур Карноза, якого випустили замість Микуляка. Він став головним двигуном атак, які почали виникати у воріт «Ниви» з 50-ої хвилини. По воротам пробивав Пиняшко, Гегедош, Лобода, двічі бив все той же Карноза – все не точно. Можна відзначити і Пиняшка, було просто не зупинити, але його передачі вдало блокували.

Ключовий епізод стався на 69-ій хвилині. Після серії рикошетів вінничани у своїй штрафній зіграли рукою – назначили одинадцятиметровий. Але Гегедош, на жаль, пробив вище воріт.  Окрім того, у наступній атаці, очевидно від розпачу, порушив правила і заробив гірчичник. А це було його друге попередження в матчі…

І навіть у меншості «минайці» продовжували володіти ініціативою. І створювали моменти. Найвірогідніший виник на 74-ій хвилині. Карноза подає з кутового, Ощипко виграє повітря та скидає на дальню штангу і Гавриленко з 2-ох метрів…посилає м’яч вище. Якщо не щастить, то не щастить до кінця.

На жаль, у останні 15 хвилин вдесятером «Минай» так і не зумів переламати хід поєдинку. У підсумку 0:1 на користь гостей.

Ця поразка опустила команду на друге місце. «Калуш» та «Полісся» свої матчі також програли, тож не змогли обійти їх у турнірній таблиці. А ось «Черкащина-Академія» у гостях обіграла житомирців з рахунком 0:4 і піднялася на перше місце. Їх з «Минаєм» розділяє 2 очки.

І наступна гра «Минаю» буде саме з «Черкащиною Академією» на виїзді – 1 травня. Що ж, тур назад закарпатці попали у таку ж ситуацію – програли вдома та змушені були вигравати у лідера групи «А» у гостях. Тоді «минайці» справилися із задачею. То чому б не повторити?

Віримо в команду! У «Минаю» все ще попереду!

«Минай» - «Нива» (Вінниця) 0:1

Голи: Браславський, 25 (0:1)

«Минай»: Кулніч, Допілка, Корнутяк, (Ощипко), Беца, Стасюк,Гавриленко (Лобода), Дмитренко, Микуляк (Карноза), Страшкевич (Смокоровський), Пиняшко, Гегедош

«Нива» (Вінниця): Гурідов, Бондарчук, Дугієнко, Адаменко, Когут, Коровіков, Брижчук, Демченко, Рогозін (Яськов), Малєй (Богач), Браславський (Палій)

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Попередження: Допілка -  Коровіков, Демченко, Малєй, Яськов

Видалення: Гегедош