news imgae

Відстояти трофей. Історія виступів ФК «Минай» в Кубку Закарпаття  

28.03.2018 |

1092

В четвер, 29 березня, ФК «Минай» розпочинає похід за новим трофеєм – Кубком Закарпаття. На відміну від Зимової першості, цим титулом «Минай» вже володів. Останній розіграш був саме за «минайцями».

Кубок Закарпаття, між іншим, став першим трофеєм в історії молодого клубу. Саме з Кубку Закарпаття почалася переможна хода команди обласними турнірами.  В цьому сезоні у «Минаю» задачі інші – в першу чергу, зіграти гідно на чемпіонаті України серед аматорів.  Тим не менше, у команди є величезне бажання захистити звання володаря Кубку. «Минай»  прагне перемагати у будь-якому турнірі, де бере участь.

До речі, історія взаємин у клуба з цим турніром доволі цікава. Це стає зрозуміло, якщо почитати історію команди.

Вперше в Кубку Закарпаття ФК  «Минай» взяв участь  у  2016-му році. 20 березня команда зіграла на ранній стадії з довільно серйозним суперником – ФК «Поляна». Як писали тоді ЗМІ, «Минай» підійшов до цього поєдинку не у кращій формі – були відсутні чимало футболістів (грали тоді паралельно у чемпіонаті Словаччини) та і це був другий матч команди за три дні (перед цим грали півфінал Зимової першості). Це, а також сила свалявців зіграла свою роль – 0:1 на користь «Поляни» і «Минай» залишив турнір. У тому матчі, до речі, брали участь нинішні гравці команди – Багрій, Хмельовський, Дзьоба, Мирончук.

Друга спроба була набагато вдаліша. 26 березня 2017-го року «Минай» стартував у Кубку зі стадії 1/8 фіналу. Доволі легко команда здолала JJ CLUB (Виноградів) 7:0.  У чвертьфіналі, який вже складався з двоматчевого протистояння, перемогли білоцерківську «Вікторію» 1:1 та 8:0, у півфіналі двічі були сильніші за тодішнього чемпіона області - «Ужгород»: 3:0 та 2:1. Завершив цей турнір «Минай»  також матчем з виноградівською командою – тільки цього разу «Севлюшем». У фіналі, який відбувся на полі суперника, «минайці» взяли вгору – 4:0. І заволоділи своїм першим трофеєм.

Прийшла черга повторити успіх?

Вже в четвер, 29 березня, «Минай» стартує у 1/8 фіналу Кубку Закарпаття-2018. Суперник – «Колос» (Іванівці, Мукачівський р-н). Матч відбудеться на полі суперника.

«Минай» у Кубку Закарпаття. Цікаві факти:

Перший гол "Минаю" у турнірі: Михайло Кополовець

Найкращий бомбардир:  Роберт Гегедош – 7 голів, Михайло Кополовець та Василь Пиняшко – по 5 голів

Найбільша перемога:  ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 8:0 (9 квітня 2017, 1/4)

Найбільша поразка: ФК «Поляна» 0:1 ( 20 березня 2016)

Зіграних матчів: 7

Перемог: 6

Поразок:  1

Що цікаво: «Минай»  не програє у цьому турнірі вже 6-ий матч поспіль


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»