news imgae

«Минай» тренуватиме чемпіон України
 

09.02.2018 |

752

Помічником головного тренера ФК «Минай» Ігоря Харьковщенка буде відомий український футболіст, екс-гравець «Говерли», «Зорі», «Металіста» та донецького «Шахтаря» Олексій Полянський.

Він вже приступив до своєї роботи офіційно. Це перший досвід Олексія у ролі тренера. Загалом, Полянський більш відомий як футболіст. Сам уродженець Авдіївки (Донецька область), футбольній грамоті навчався в структурі донецького «Металурга». На позиції опорного півзахисника  та інколи захисника він пограв у таких відомих клубах як «Металург», донецький «Шахтар», маріупольський «Іллічивець», луганська «Зоря», харківський «Металіст». У складі гірників, між іншим, ставав чемпіоном України (2007/08), володарем Кубку та Суперкубку (2007/08). До речі, Олексій перебував у «Шахтарі» в період, коли команда стала володарем Кубку УЄФА (2009).

У сезоні із 2014 по 2015-ий грав у складі ужгородської «Говерли», яку в той період очолював В’ячеслав Грозний разом з нинішнім наставником ФК «Минай» Ігорем Харьковщенком.

Останнім клубом О. Полянського у професійному футболі став іранський «Персеполіс» (Тегеран).

Унікальні досягнення та надзвичайні футбольні знання О. Полянського мають допомогти ФК «Минаю» вийти на новий рівень. Побажаємо йому в цьому успіху!


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»