news imgae

Футбольні ЗМІ: «Арбітр грубо помилився»  

17.10.2020 | УПЛ

408

Дуже шкода, що долю поєдинку 6 туру УПЛ, який так чекали закарпатські вболівальники, між «Минаєм» та «Маріуполем» вирішив сумнівний та вигаданий пенальті.

 

Щоб в цьому переконатися – можна подивитися відео за посиланням.

 

Або фото

 

 

Так вважаємо далеко не тільки ми, а й інша футбольна спільнота. Ось до вашого відома думка провідних футбольних видань

 

Footboom: «…Кулаков убегал от Сакива, вот Тарас и решил сыграть в подкате. Естественно, защитник в мяч не попал, а мариуполец рухнул в штрафной площадке. Долго Арановский не думал, указав на "точку". Только после просмотра повтора стало понятно, что арбитр грубо ошибся. Если судить по тем ракурсам, которые были, фол Сакива случился за пределами штрафной площадки. То есть одиннадцатиметровый "притянут за уши».

 

Трибуна: «…В компенсированное время ко второму тайму Артем Бондаренко реализовал пенальти и принес победу гостям. Скорее всего, нарушение правил было вне штрафной площадки.В прошлом туре в ворота «Мариуполя» был назначен похожий пенальти, который принес победу «Колосу».

 

Sport24: «…Все йшло до нульової нічиї, однак на 90+1-й хвилині доля вирішила віддати Маріуполю борг за Ковалівку. Кулаков проривався до штрафного й отримав по ногах від Меліченка – арбітр Євген Арановський призначив пенальті, однак на повторі було помітно, що фол стався до лінії карного майданчика!»

 

Football.ua: «…Самое интересное произошло уже в компенсированное время — Сакив сбил Мишнева, а арбитр указал на одиннадцатиметровую отметку. Очень спорный пенальти, ведь на повторе кажется, что полузащитника Мариуполя сбили до штрафной площади. Бондаренко, кстати, неуверенно, но "приговор" реализовал, принеся своей команде победу. Примечательно, что азовцы уступили Колосу в прошлом туре из-за пенальти, который был назначен в компенсированное время за фол за пределами штрафной».

 

Ua-football: «…Допоки не пройшла чергова проникаюча атака гостей, в завершальній фазі якої був зароблений суперечливий пенальті. Кулаков проривався правим флангом, та Саків збив його з ніг. Проте чи у штрафній площі? Чи не до неї? "Маріуполю" повернулося за виїзд до Ковалівки?»

 

Sector.Depo: «…А все в матчі вирішив сумнівний пенальті, який призначив арбітр Арановський (порушення, швидше за все, було за межами штрафного майданчика) – вирок виконав Бондаренко, хоча воротар Попович мав усі шанси відбити м'яч».

 

Isport: «…Лишь в компенсированное время Сакив сбил Мишнева, а арбитр указал на одиннадцатиметровую отметку. На повторе кажется, что полузащитника Мариуполя сбили до штрафной площади, но арбитр все же поставил спорный пенальти.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»