news imgae

Мінімальна поразка від «Динамо» та тріумф у ДЮФЛ

27.09.2020 | Юнаки

662

На цих вихідних, окрім основи «Минаю» та дублю, свої ігри в рамках чемпіонату провели і команда U-19, і юнаки з Академії в ДЮФЛ України.

Так, 19-річні хлопці дали гідний бій чемпіону України, а київське «Динамо» у цьому віці якраз таким і є. Всі результативні дії у поєдинку вмістилися в один тайм. Так, на 18-ій хвилині ми пропустили, але через 6 хвилин кращий бомбардир наших юнаків, Максим Максимець, забив надзвичайно гарний гол – реалізував штрафний з лівого кута карного майданчика прямим ударом.

На жаль, за 7 хвилин до перерви ми пропустили знову – 1:2. У підсумку поступаємося. Тим не менше, наші хлопці заслуговують тільки похвали, адже продемонстрували дуже гідну гру: створювали моменти, боролися в кожному епізоді, пресингували та постійно комбінували. Хоч і поразка, але хлопці здобули неоцінений досвід.

А ось в ДЮФЛ України вихованці Академії «Минаю» порадували результатами: 3 перемоги і 1 нічия.

В 4 турі чемпіонату дві команди АФУРР приймали «Миколаїв» із Львівщини. «Минайці» U-17 здобули вольову перемогу в суперника з рахунком 2:1. Відзначився Курах та Орос. А 15-річні хлопці на чолі з Євгеном Бібіковим перемогли своїх однолітків ще більш переконливо – 4:1. Забивали Йордан, Магомедалієв та двічі Богар.

На виїзді дві команди Академії грали у Львові з місцевою «Галичиною». Підопічні Олексія Полянського, U-17, вперше втрачають очки, зігравши внічию 3:3. Дублем відзначився Тимченко і ще один гол з пенальті забив Марюхнич.

А ось U-15 Рудольфа Балажинця мінімально перемогли львів’ян з рахунком 0:1. Єдиний гол на рахунку Карамана.

Чудовий результат наших команд. Так тримати!

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.