news imgae

Тренування: бойова готовність «Минаю» та представлення нового спортивного директора

24.02.2017 |

1563

У п'ятницю, 24 лютого, команда з Минаю провела чергове тренування на штучному полі ГСК «Камелот». Майже у повному складі (дехто не зміг взяти участь у тренуванні через особисті причини) «минайці» готуються до поєдинку 1/8 фіналу Зимової першості проти «JJ Club». Як завжди, всередині колективу панує відмінна атмосфера — хлопці зарядженні на боротьбу, проте й не забувають про гумор. Наставник команди Микола Гібалюк активно використовує різноманітні методики та вправи для зближення колективу, і разом з тим, для створення потрібного змагального духу. Футболісти, натомість, із цікавістю та азартом беруть у них участь. Кажуть, до слова, що серйозно налаштовуються на недільного суперника, інформації про нього обмаль, але, важливо, на їх думку, аби напередодні не мала місце недооцінка опонента, а впродовж всього матчу не втрачалась концентрація. Також не варто забувати, що більшість гравців задіяні ще у футзалі — у суботу на кожного з них чекають матчі чергового туру Ужгородської футзальної ліги. Відтак розслаблятися ніколи!

 

Опісля тренувального заняття менеджер клубу Артем Письменний представив колективу нового спортивного директора. Ним став Ярослав Афтанас, який у минулому мав чималий досвід роботи з різними командами обласного рівня, зокрема ФК «Локомотив» (Чоп) та «Спартакус» (Ужгород), чим, зрештою, зникла необхідність заново знайомитись із багатьма хлопцями — футбольна доля неодноразово зводила їх разом. Як зазначив Артем Письменний, ця людина виконуватиме різноманітні організаторські функції, допомагатиме команді у вирішенні робочих питань. Сам же Ярослав Дмитрович зауважив: «Не скажу, що я людина всезнаюча у футболі, але те, що ним живу — це точно. Напевно, всі колеги знають, що я людина слова: якщо вже даю обіцянку, то можу півночі не спати і думати, як виконати те, що взяв на себе».

У своєму невеличкому спічі Ярослав Афтанас вирішив зазначити, що він є спражнім минайцем, як мінімум на папері.

— До речі, мешкаю я у самому селі Минай. Чи є тут ще хтось такий?

(руку підіймає Роберт Смокорський)

— А де саме проживаєш?

Відповідь не забарилася:

— Так з Вами на одній вулиці!

 

От, власне, на такій веселій ноті і завершилось сьогоднішнє тренування. Попереду ж не до веселощів — поєдинки навряд чи можна назвати легкою прогулянкою, адже на ФК «Минай» тепер налаштовуються з подвійною мотивацією, часом навіть це діє, мов червона ганчірка на бика. 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»